7 Şubat 2017 Salı

Feyyaz Kurtuluş

Sac cıkaran kanıtlanmış tek ilaç minoxil


Merhabalar bugün sizlere saç dökülmesini engelleyen hatta çıkardığını iddia eden Minoxil Forte'yi anlatacağım.

Saç dökülmesi ülkemizde sıkça rastlanan bir sorun durum böyle iken bunu sömürmek isteyen adına ticaret diyecek modern dolandırıcılar bir hayli fazla. Serumundan tutun şampuanına sabunundan kremine herşey mevcut ama tüm bu şampuan serumlar sağlık bakanlığından kozmetik ürünü olarak ruhsat alırken Minoxil Forte ilaç olarak ruhsat almayı başarabilmiş. Peki bu ne demek oluyor? Sağlık bakanlığı kozmetik ürünü ruhsatı verirken doğal olarak kozmetik sınıfından incelemeler yaparak ruhsat verir yani bir şampuan köpürüyormu ona bakar örneğin ama ilaç ruhsatı vermek için hangi yönde kullanılacak bir ilaç ise ona göre kanıtlanmış tedavi edici bir ürün olmalı yani şöyle diyebiliriz Minoxil sağlık bakanlığından ilaç ruhsatı aldığına göre kanıtlanmış iyileştirici özelliği var diyebiliriz.

Minoxil Forte nedir?
Minoxil Forte ilk başta tansiyon ilacı olarak piyasaya sürüldü sonra yan etkileri olunca piyasadan kaldrılmıştır. Sonra ne oldu? Efendim yan etkisinin kıllanma yapması  bir takım insanları acaba saç çıkarmak için kullanılabilirmi sorusuna yöneltti çalışmalar deneyler yapıldı etkisi sağlık bakanlığınca onaylandı piyasaya sürüldü.

Etkisi varmıdır? Valla ben deneyen biri olarak etkisini gördüm 7 aydır kullanıyorum ve saçlarımda kalınlaşmalar ve şakaklarımda ince tüylenmeler oldu zamanla bu tüylenmelerin kalınlaşacağını duydum bekliyoruz.

7 aylık kullanım dönemimdeki etkileri daha detaylı yazdığım yazımdan okuyabilirsiniz;

http://feyyazkurtulus.blogspot.com.tr/2017/01/sac-cikarmak-icin-yeni-yontem-2017.html

Feyyaz Kurtuluş

Yazar: Feyyaz Kurtuluş -

2005'ten bu yana süren sanal alem serüveninde edindiği bilgi ve tecrübeleri paylaşan sıradan bir bilgisayar kullanıcısı...

Emailini Kaydet :

4 yorum

yorum yap
Ahmet eken
Admin
3/21/2017 delete

Minoxil evet saç çıkartıyor. .ve güzel bi ilaç

Yanıtla
avatar
7/04/2017 delete

hocam şimdi saç çıkartıyor diyorsunuz ama sanırım ilaca bağımlı yapıyor bide şimdi başlarım etkisi de olmaz ilaca da bağımlı kalırım diye korkuyorum sizce ne yapmalıyım? 22 yaşındayım saçlarım önden açık insanlarla konuşamaz oldum çok takıyorum kafaya yardımcı olun lütfen

Yanıtla
avatar
ccofficial
Admin
8/12/2017 delete

Merhaba minoxidil saç çıkarıcı hakkında detaylı bilgi verdiğiniz için teşekkürler.

Yanıtla
avatar
ccofficial
Admin
8/12/2017 delete

Merhaba minoxidil saç çıkarıcı hakkında detaylı bilgi verdiğiniz için teşekkürler. En kısa süre de satın alacağım.

Yanıtla
avatar

Yorum yapmak istermisin?