7 Şubat 2017 Salı

Feyyaz Kurtuluş

Limon ve Sarımsak Mucize Karışım.

Merhaba arkadaşlar başlığı görünce direk yine kocakarı ilaçları deyip kestirip atacaksınız biliyorum ama kocakarı ilaçları deyip basit gördüğünüz o yöntemlerin bazıları bilimi şaşırtıyor sonuçta bilim nasıl deneyler yapılarak ilerliyorsa bu tür formüllerde geçmişten günümüze kadar gelmiş alternatif tıp  uygulamalarıdır kısacası şifayı nerde nasıl bulacağınız belli olmaz siz arayın.

Limon ve Sarımsak Formülü ne işe yarar;
Size öncelikle bir olay anlatayım bundan 3 yıl önce dayımda bir hastalık tespit edildi hastalığın adını hatırlamıyorum dayıma sorup buraya eklerim konuya geçelim doktor ilaç verdi sadece hastalığın ilerlemesinin durabileceğini ama tamamen kurtulmanın zor olduğunu söylemiş ama hastalık dediğimde çok hayati bir hastalık değildi açıkcası dayımın kahvesi var orda arkadaşına anlatmış arkadaşı ona bir formül söylemiş dayım bu formulü kullandı ve hastalığının belirtilerinin kaybolduğunu farketmeye başladı 6 ay sonra tekrar doktora gitti doktor şaşırmış hastalığı tamamen düzelmiş.

Limon ve Sarımsak Formülü Kullananlar;
Şimdi ee bundan bize ne diyorsunuz şimdi bu dediğim formulü köyde yaşlı bir amcada kullanıyormuş  84 yaşında Rize de çayı olan çay kesen,taşıyan,ağaca çıkan bir dededen bahsediyorum yıllardır kullandığını söylüyor.

Limon ve Sarımsak Formülü Bilimsel Kanıtları;
Şimdi bunları anlatmamın sebebi biz elimizdeki mucizeleri kocakarı ilacı deyip basitleştirerek bir kenara atıyoruz ama Rus bilim adamları bunu gençlik iksiri diye piyasaya sürmeye çalışıyor şimdiye kadar kocakarı ilacı denilip dışlanan bu formül Rus bir bilim adamı söylediği için tüm doktorlar tarafından öneriliyor bu sadece bir örnek keşfedilmeyi bekleyen onlarca formül ve şifa kaynağımız var lütfen basit görmeyin ve inanın çoğu doğal olduğu için yan etkileri Yok denecek kadar az.

Neyse uzatmadan formülümüze geçelim

Limon ve Sarımsak Formülü için gerekenler;
-2 litre limon suyu çıkacak kadar limon
-40 diş Sarımsak mümkünse Anadolu sarımsağı olsun
-cam kavanoz

Limon ve Sarımsak kürü hazırlanışı;
2 litre su katılmamış limon suyuna,40 diş sarımsağı ezip bunları kavanoza koyun kavanozu sıkıca kapatıp buraya dikkat heryerde bu kür yazıyor ama bunu kimse söylemiyor kavanozun hiç bir ışık almaması gerekiyor siyah bir poşet sarıp bantlayabilirsiniz ve karanlık bir yerde bu kavanozu arada çalkalayarak 25 gün bekletin.

Limon Sarımsak kürü kullanışı;
25 gün sonunda hazır olan limon Sarımsak kürümüzü her sabah kahvaltıdan biraz önce yarın çay bardağı için bunu hiç bir hastalığınız olmasada yapın bir çok şeye iyi geliyor.

Limon Sarımsak kürü kanıtlanmış faydaları;
-Genç ve dinamik olursunuz.(bu şahsi fikrim o amcayı gördükten sonra)


Karışımın yüzde 100 kanıtlanmış faydaları…
1- Tüm damar iltihaplarını (vasküler) tedavi ediyor, tıkanan damarları açıyor, damar sertliklerini ve hipertansiyonu önlüyor.

2- Kolesterol ve lipidi düşürüyor, zararlı yağların yakılmasını sağlıyor, kilo verdiriyor (bazal metabolizmayı hızlandırıp yağların yakılmasını sağladığı için iştahı açıyor.), vücuttaki şeker oranını dengeliyor, pankreasın yenilemesini sağlıyor. Özellikle şeker hastalarının kullanması tavsiye ediliyor.

3- Böbrek ve safra taşlarını eritiyor, idrar söktürüyor, vücuttaki şişkinliği yok ediyor ve dokularda ödem oluşmasını engelliyor.

4- Helycobeacter pylori adlı ülser mikrobunu öldürerek mide ve onikiparmak bağırsağı ülserinin kesin tedavisini yapıyor.

5- Tüm romatizmal iltihabi önlüyor, her tür romatizmal ağrıları dindiriyor, kireçlenmeyi önlüyor, eklem yüzeylerinin yenilenmesini sağlıyor ve her türlü ağrıyı kesiyor.

6- Beyin hücreleri ve tüm sinir sistemlerini yeniliyor, sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri-refleks hızını artırıyor, felç ve inme riskini azaltıyor.

7- Vücudun bağışıklık sistemini son derece mükemmel hale getiriyor ve her türlü alerjiyi, özellikle de damarsal kökenli ve strese bağlı cilt alerjilerini kökünden engelliyor. Kanser oluşumlarına karşı tüm vücudu koruyor.
Bu faydaları sıralayanlar Rus bilim adamları. Buna destek veren Türk bilim adamları da mevcut. Özellikle Prof. Dr. Erol AVŞAR’ın anlattıkları karışımı çok daha değerli kılıyor.

Feyyaz Kurtuluş

Yazar: Feyyaz Kurtuluş -

2005'ten bu yana süren sanal alem serüveninde edindiği bilgi ve tecrübeleri paylaşan sıradan bir bilgisayar kullanıcısı...

Emailini Kaydet :

2 yorum

yorum yap
2/20/2017 delete

Mutlaka denicem bunu. Dedigin gibi kocakarı lafları deyip bi kenara atıyoruz şunları yazık bize gerçekten..

Yanıtla
avatar
Adsız
Admin
4/19/2017 delete

meraba arkadaşlar ben feyyaz arkadaşın söylediği kürü yaklaşık 10 yıldan beridir biliyorum ve gerçekten burdan ona teşekkür ediyorum.ben hiç sanaldan anlamam ama çeveremdeki denk geldiğim hasta insanlara tavsiye ederim ve dediği gibi doktorların bile ne yaptınız dediği hastaları tanırım.iyi demlenen sarmısak limon kürünün neler yapabildiğini aklımız almaz.AMA ŞUNU ÖZELLİKLE FEYYAZ BEYDE DAHİL OLMAK KAYDIYLAN SÖYLEMEK İSTİYORUM Kİ FEYYAZ BEYİN BÖYLE BİR ŞEY GÜTTÜĞÜNÜ ZANNETMİYORUM Kİ OLSADA ÇOK ZAMAN VE EMEK HARÇIYO HAKKI OLABİLİR AMA UMUT TACİRİNE DÖNÜŞMEZ İNŞALLAH İNSALLARA ÇOK FAYDALI OLAN BİLGİLERİ PAYLAŞMIŞ TENZİH EDİYORUM AMA UMUT TACİRLİĞİNE DÖNÜŞTÜREN ÇOK İNSAN VAR BU İŞLERİ ONUN İÇİN HİÇTE SICAK BAKMIYORUM AÇIKÇASI AMAAAAAAA FEYYAZ BEY GİBİ DÜRÜST KALMAYI VE İNSANLARIN DUALARINI ALMAYI BENİMSEYEN BİRİ Kİ BU DUALARLA EMİN OLUN ALLAHU UTAALA ONA ÖYLE KAPILAR AÇARKİ KENDİDE ŞAŞIRIR. BOZULMAMAN DİLEĞİYLEN.aynı dertlerden muzdarip olduğumuz için çoğu yazısına değil bir kaç yazısına baktım ve bunları yazma ihtiyacı duydum adam birşeyler yapmaya çalışıyor ve bende taktir ettim hiç bir şeyim ama ben herkese yorum yazmam övgüde yapmam ama sen hak ediyosun yazmak isterdim ama fazla uzatmak istemiyorum. NOT:GÜZEL KARDEŞİM VE BU MAKALEYİ OKUYACAK TÜM TAKİPÇİLER sarmısak ülkemizde 2 kez ekilir 1 EKİM 15 KASIM HASADI HAVA ŞARTLARINA BAĞLI ŞUBAT SONLARI FELAN İKİNCİSİ 25 ŞUBAT 10NİSAN ARASI EKİLİR HASADIDA YİNE HAVA ŞARTLARINA BAĞLI bu mevsimlerdeki taze hasatlar seçilirse ve yatak limon yani iyi yetiştirilmiş 1 veya 4ay kendini koruyabilen mucizevi bir turuçgiller bunlarbtemin edilip yapılırsa yaptığı etkiye kendiniz bile şaşıraçaksınız.bu kadar lafı bunlar için mi yazdın diyeceksiniz özür dilerim ufak bir katkı ve içimden geçenleri yazmak istedim.

Yanıtla
avatar

Yorum yapmak istermisin?